Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Z punktów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej możesz skorzystać w przypadku nagłego zachorowania niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Działają one od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 następnego dnia oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Ambulatoryjna Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna znajduje się w Szpitalu SOLEC Sp. z o.o. przy ulicy Solec 99 w Warszawie - tel. 22 625 05 23.

Wyjazdowa Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna świadczona jest przez Falck Medycyna Sp. z o.o. - tel. 22 888 29 20.